بازدید مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم تحقیقات و فناوری از مرکز مشاوره دانشگاه تهران

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۸ کد : ۱۴۲۶۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۷۸

دکتر مجید صفاری نیا مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم به همراه رؤسای ادارات این دفتر در روز دوشنبه مورخ ۱۵/‏۱۰/‏۹۹‬ از ساعت ۹ الی ۱۳ از مرکز مشاوره دانشگاه بازدید بعمل آوردند

طی این بازدید ابتدا آقای حمید پیروی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه ضمن معرفی مرکز مشاوره به رئوس فعالیت‌ها و دستاوردهای مرکز در راستای اهداف سومین برنامه راهبردی دانشگاه تهران اشاره نموده و بر هم اندیشی و همکاری مستمر متخصصان مرکز مشاوره و دفتر مشاوره و سلامت تاکید نمودند.

سپس آقای دکتر صفاری نیا با اشاره به سند ملی سلامت روانی و اجتماعی دانشجویان در خصوص ارتقا فعالیت‌های مراکز مشاوره دانشگاه‌های کشور، مشارکت کارشناسان دفتر مشاوره و سلامت در تهیه محتوای آموزشی و انجام پژوهش‌های علمی در حوزه سلامت و بهداشت روان دانشجویان کشور با بهره مندی از داده‌های موجود در برنامه‌های آموزشی توضیحاتی ارائه نموده و همچنین بر استفاده بهینه از ظرفیت علمی و پژوهشی درون سازمانی و تعامل و حمایت طلبی از سایر نهادها در جهت اجرای سیاست‌های سند ملی سلامت روانی اجتماعی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور تاکید نمودند.

در پایان اعضای حاضر در جلسه از نزدیک از فعالیت بخش‌های مختلف مرکز مشاوره دانشگاه تهران از جمله واحد بهداشت روان، کلینیک نوروتراپی، مشاوره تلفنی و الکترونیکی، دفتر ماهنامه پیام مشاور و آموزش‌های آنلاین مرکز مشاوره بازدید بعمل آوردند و با همکاران گفتگو نمودند.

روابط عمومی مرکزمشاوره دانشگاه تهران


لینک دانلود فایل

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.