آزمون ارزیابی تعیین صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۸ کد : ۱۵۳۷۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۶۲
این ارزیابی طی یک آزمون دو مرحله ای شامل بخش کتبی و بخش مصاحبه تخصصی ویژه همکاران شاغل و متقاضی همکاری برگزار می شود.

با توجه به استانداردهای اخلاقی مرکز مشاوره دانشگاه مبنی بر ضرورت به کارگیری متخصصان با صلاحیت حرفه ای جهت ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی به دانشجویان برخورداری از دانش و مهارت لازم متناسب با محیط های دانشجویی مقرر شد برای اولین بار آزمون داخلی ارزیابی تعیین صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه و شعبات، به صورت هر ۶ ماه یکبار برگزار شود.

ضروری است تمامی همکاران تمام وقت که نسبت به ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی، مشاوره تلفنی و روان سنجی با مرکز مشاوره دانشگاه و شعبات آن همکاری می نمایند و فاقد پروانه سازمان نظام روانشناسی و مشاوره هستند در این آزمون شرکت نمایند.

   این ارزیابی طی یک آزمون دو مرحله ای شامل بخش کتبی و بخش مصاحبه تخصصی ویژه همکاران شاغل و متقاضی همکاری برگزار می شود. آزمون کتبی مورخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ که به شکل حضوری در باشگاه دانشجویان برگزار می‌گردد. تصویر شیوه‌نامه این آزمون پیوست می باشد. در ضمن گواهی تاییدیه داخلی صلاحیت حرفه اشتغال در مرکز مشاوره دانشگاه و شعبات به افرادی که شرایط را احراز نمایند از سوی مرکز مشاوره دانشگاه اعطا خواهد شد. لطفاً ضمن اطلاع رسانی به همکاران واجد شرایط برای شرکت در این آزمون تاکید بر مطالعه شیوه‌نامه آزمون به اطلاع می رساند برخی از منابع آزمون از طریق لینک زیر جهت مطالعه در دسترس می باشد.

مسئولین شعب موظف به اطلاع رسانی به کلیه همکاران خود جهت ثبت نام و شرکت در آزمون می‌باشند.

‌‌‌زمان مصاحبه تخصصی متعاقباً اعلام خواهد گردید.

 

شیوه نامه آزمون داخلی تعیین صلاحیت حرفه ای

فایل بعضی منابع آزمون


لینک دانلود فایل

( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.