اولین جلسه

شورای هماهنگی پیشگیری از آسیب‌های روانی و اجتماعی استان تهران

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۴ کد : ۱۱۷۴۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۶۵
اولین جلسه شورای هماهنگی پیشگیری از آسیب‌های روانی و اجتماعی استان تهران در سال ۹۹ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.
شورای هماهنگی پیشگیری از آسیب‌های روانی و اجتماعی استان تهران

این جلسه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ با هدف هماهنگی دستگاه‌های استانی در خصوص چگونگی اجرای برنامه‌های کمیته فرهنگی و پیشگیری با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های استانی در تالار امیرکبیر دانشگاه تهران، برگزار شد.
آقای پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای فعالیت‌های مرکز مشاوره در سال ۹۸ و همچنین برنامه‌های در دست اجرا سال ۹۹ با توجه به شیوع ویروس کرونا، درخواست تغییر مفاد تفاهم‌نامه و اجرای برنامه‌های آموزش آنلاین به جای برنامه‌های آموزش حضوری را مطرح کرد.
برگزاری آنلاین دوره‌های آموزشی تربیت مربی نشاط اجتماعی در دستگاه‌ها و سازمان‌ها توسط دانشگاه تهران و تشکیل کارگروه تدوین محتوای تخصصی پیشگیری از آسیب‌های روانی اجتماعی به سرپرستی مرکز مشاوره دانشگاه تهران از جمله مباحث مطرح در این جلسه بود.
در پایان نیز مقرر شد، دستگاه‌ها، سازمان‌ها و شورای هماهنگی استان تهران، نیازهای آموزشی خود را در این زمینه به کمیته فرهنگی، پیشگیری شورای هماهنگی استان معرفی و با هماهنگی مرکز مشاوره دانشگاه تهران، دوره‌های مذکور طراحی و برگزار شود.
در این جلسه مدیران و مسئولانی از سازمان‌های استانی از جمله بهزیستی، شهرداری تهران، نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، صدا و سیما، دانشگاه‌های علوم پزشکی، هلال احمر و سایر سازمان‌های ذیربط نیز حضور داشتند.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.