طرح بهداشت روانی خداقوت دانشجو

۰۵ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۴ کد : ۲۵۴۵۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۸۸
اجرای طرح بهداشت روانی خداقوت دانشجو توسط مرکز مشاوره دانشگاه در زمان امتحانات در کلیه خوابگاههای دانشگاه تهران
طرح بهداشت روانی خداقوت دانشجو

"طرح خدا قوت " درآستانه امتحانات با هدف آگاه سازی دانشجویان جهت آمادگی برای امتحانات، آموزش مدیریت زمان، انتخاب راهکارهای مقابله با اهمال کاری، همچنین تشویق و تقویت انگیزه دانشجویان در راستای به کارگیری روش های صحیح مطالعه و بهبود عملکرد تحصیلی برگزار می گردد.
نظر به شرایط موجود ناشی از استرس کرونا، مشاوران، مددکاران و همیاران سلامت روان با حضور در خوابگاه های به دانشجویان خدا قوت گفته و با ارائه مشاوره کوتاه از ایشان حمایت روانی-اجتماعی به عمل می آورند. همچنین با توزیع بروشورهایی با محتواهای آموزشی مورد نیاز ایام امتحانات و تنقلات سالم و مغذی، شرایط لازم را برای آمادگی هر چه بیشتر دانشجویان فراهم می کنند.
امسال نیز مانند سالهای گذشته "طرح خدا قوت" از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ به مدت یک هفته توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با پشتیبانی معاونت دانشجویی و همکاری مستقیم کانون دانشجویان همیاران سلامت روان با اهدای بسته ای شامل مغزهای خوراکی و محتوای آموزشی کوتاه و مفید در تمامی مراکز و شعب خوابگاهی (خوابگاه فاطمیه، چمران، پردیس ابوریحان، پردیس فارابی، کوی پسران و ...)  اجرا می شود.
امید است این طرح نقش بسزایی جهت فراهم نمودن شرایط لازم در ایام امتحانات و ارتقای عملکرد تحصیلی دانشجویان ایفا نماید.

 آدرس سایت مرکز مشاوره دانشگاه تهران:
http://counseling.ut.ac.ir


آدرس اینستاگرام و تلگرام مرکز مشاوره دانشگاه تهران:
 UTcounseling


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.