بیست و دومین جلسه شورای راهبری و سیاست گذاری مشاوره و بهداشت روان دانشگاه

۰۵ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۸ کد : ۲۵۴۵۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۳
بیست و دومین جلسه شورای راهبری و سیاست گذاری مشاوره و بهداشت روان دانشگاه با حضور آقای دکتر مقیمی ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.
بیست و دومین جلسه شورای راهبری و سیاست گذاری مشاوره و بهداشت روان دانشگاه

این جلسه در روز سه شنبه مورخ ۰۵/‏۱۱/‏۱۴۰۰ با حضور ریاست محترم دانشگاه تهران، معاونین محترم دانشجویی، آموزشی و فرهنگی اجتماعی، مدیرکل روابط عمومی و دفتر ریاست دانشگاه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، رئیس مرکز مشاوره، مدیر کل امور خوابگاه­ها و آقای دکتر فتحی آشتیانی به عنوان عضو متخصص شورا تشکیل شد. در ابتدای جلسه آقای دکتر وجهی معاون محترم دانشجویی دانشگاه به ضرورت تشکیل جلسه و سابقه موضوع در دانشگاه تهران و ضرورت توجه به موضوع بهداشت روانی دانشجویان در از سرگیری آموزش حضوری دانشجویان نکاتی مطرح نمودند. در ادامه آقای پیروی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه چشم‌انداز نظام مشاوره دانشجویی در افق ۱۴۰۴ اهداف، مأموریت‌ها و راهبردهای کلان مشاوره دانشجویی اشاره و در ادامه گزارشی از وضعیت بهداشت روان دانشجویان بر اساس نتایج طرح پایش سلامت روان دانشجویان و همچنین سیاست‌ها و برنامه‌های فعلی و آتی مرکز مشاوره دانشگاه مطرح نمودند. در ادامه و با توجه به نقطه نظرات ریاست محترم دانشگاه و اعضای جلسه پیشنهاداتی جهت ارتقا سلامت روان دانشگاهیان و پیشگیری از آسیب‌های روانی اجتماعی مطرح گردید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.