جلسه معارفه رئیس جدید مرکز مشاوره دانشگاه تهران

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۵ کد : ۲۷۳۰۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۷۴
مراسم معارفه رئیس جدید مرکز مشاوره دانشگاه تهران روز سه شنبه ششم اردیبهشت ۱۴۰۱، در سالن کنفرانس مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار گردید.
جلسه معارفه رئیس جدید مرکز مشاوره دانشگاه تهران

مراسم معارفه رئیس جدید مرکز مشاوره دانشگاه تهران با حضور جناب آقای دکتر وجهی معاون دانشجویی و رئیس سازمان دانشجویان دانشگاه، سرکار خانم دکتر زهره عزیزی، رئیس جدید مرکز مشاوره دانشگاه خانم دکتر مریم صالحی معاون مرکز و تعدادی از کارکنان مرکز مشاوره دانشگاه در روز سه شنبه مورخ 1401/02/6، در سالن کنفرانس طبقه سوم مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار گردید .

   در این مراسم جناب آقای دکتر وجهی، با قدردانی از زحمات و فعالیت های ارزشمند آقای حمید پیروی رئیس سابق مرکز مشاوره دانشگاه در گسترش خدمات بهداشت روان در دانشگاه، بازنشستگی ایشان را تبریک گفته و بر پیگیری خط مشی ها و حفظ جایگاه رتبه ممتاز مرکز مشاوره دانشگاه تهران در میان مراکز مشاوره کل دانشگاه های کشور تاکید کردند  و از تصدی این مسئولیت خطیر توسط سرکار خانم دکتر  زهره عزیزی سپاسگزاری نمودند .

   در ادامه معاون مرکز مشاوره خانم دکتر مریم صالحی، با اشاره به فعالیت مرکز مشاوره دانشگاه و نیز  شعبات آن در خوابگاه های چمران، فاطمیه، کوی پسران و فعالیت 13 دفتر مشاوره و ارتقای تحصیلی در دانشگدکان و دانشکده ها، هم چنین فعالیت واحد مشاوره در دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی کرج، ابوریحان، فومن و چوکا، و نیز ارائه خدمات مشاوره تلفنی و نیز خدمات مشاوره سامانه مشورپ، اعلام کردند همه این دستاوردها حاصل  زحمات بی دریغ آقای حمید پیروی و کارکنان مرکز مشاوره دانشگاه طی سال ها خدمت است. ایشان  بر نکات مهمی مثل توسعه کیفی خدمات، افزایش عدالت محوری در رابطه­ی استخدامی همکاران مرکز با دانشگاه، کاهش فرسودگی شغلی همکاران بر اثر استرس های شغلی تاکید کردند و اظهار امیدواری کردند بتوانند با تلاش و تعامل موثر همه کارکنان مرکز همچنان خدمات کیفی و کمی بیشتری را به دانشگاهیان عزیز ارائه نمایند. سپس کارشناسان حاضر در جلسه به معرفی خود و حیطه کاری شان پرداختند.  

 رئیس جدید مرکز مشاوره دانشگاه سرکار خانم دکتر عزیزی نیز از جناب آقای پیروی، مدیریت سابق مرکز برای تلاش های بی شائبه در راستای اعتلای این مرکز، تقدیر و تشکر نموده و اعلام کردند مدیریت خوب جناب آقای پیروی و همکاری تیمی همکاران منجر به ارائه حجم زیادی از خدمات بهداشت روان به دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه شده است و این مرکز به عنوان یکی از بازوان اصلی در پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه و ارتقای سلامت روان اعضای دانشگاه شده است و از همین رو،  از زحمات همه کارکنان پرتلاش و خدوم این مرکز به شکل ویژه تشکر و قدردانی نمودند. ایشان بر ادامه و گسترش  فعالیت های پیشگیرانه انجام شده در مرکز  اعم از آموزشی و درمانی برای دانشگاهیان، پیشگیری از فرسودگی شغلی همکاران مرکز و لزوم برگزاری دوره های بازآموزی برای همکاران با توجه به شتاب تحولات علمی در جهان تاکید کردند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.