به مناسبت هفته سلامت

نمایشگاه هفته سلامت

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۵ کد : ۲۷۵۳۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۲۵
این نمایشگاه از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
نمایشگاه هفته سلامت

به مناسبت هفته‌ی سلامت، معاونت دانشجویی دانشگاه تهران با همکاری مرکز مشاوره، مرکز بهداشت و درمان، اداره کل تربیت بدنی، اداره کل طرح های عمرانی و پشتیبانی و نیز معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران شامل مدیریت سلامت دانشجویان، اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان، مرکز بهداشت دانشجویی و نیز معاونت بهداشت جنوب، نمایشگاه هفته سلامت را برگزار می کند. 
این نمایشگاه  از تاریخ 19 تا 21  اردیبهشت ماه سال 1401 به مدت ۳ روز در محوطه پردیس مرکزی دانشگاه تهران، مصلای دانشگاه تهران با همکاری کانون های دانشجویی همیاران سلامت برگزار خواهد شد. فعالیت غرفه های مرکز مشاوره در راستای شعار مرکز مشاوره دانشگاه تهران در راستای "افزایش سواد سلامت، سبک زندگی سالم و مسئولیت پذیری اجتماعی" و شامل معرفی خدمات مرکز، غربالگری سلامت روان، بخش آشنایی با عوارض مصرف مواد مخدر با استفاده از کیف معرفی مواد، بخش سرگرمی، بازی‌ های دومینو و شرکت در مسابقه ارتقای سواد سلامت روان و اهدای جوایز است.
انجام واکسیناسیون کووید-19 و معاینه دهان و دندان و ارائه توصیه های بهداشتی از فعالیت های مرکز بهداشت دانشگاه خواهد بود. تن سنجی و فعالیت ورزشی، آشنایی با دانشگاه سبز، ثبت نام و صدور کارت اهدای عضو، مشاوره درباره ترک دخانیات، آشنایی با بیماری و درمان بیماری های دیابت و MS، عضو گیری کانون های دانشجویی هلال احمر از سایر فعالیت های این نمایشگاه است.


لینک دانلود فایل

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.