انتخاب مرکز مشاوره دانشگاه تهران بعنوان مرکز مشاوره ممتاز کشوری

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۵ کد : ۲۷۷۰۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۳۹
مرکز مشاوره دانشگاه تهران موفق به کسب عنوان «مرکز مشاوره ممتاز» در ارزیابی سال ۱۴۰۰ مراکز مشاوره دانشگاه‌های سراسر کشور شد.
انتخاب مرکز مشاوره دانشگاه تهران بعنوان مرکز مشاوره ممتاز کشوری

در آیین اختتامیه‌ی سی‌وسومین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره و موسسات آموزش عالی کشور، که در روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت سال جاری به‌میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد، مراکز مشاوره منتخب دانشگاه‌های کشور و حامیان نمونه معرفی و تقدیر شدند که در این میان مرکز مشاوره دانشگاه تهران برای چندمین سال پیاپی، به‌عنوان مرکز مشاوره ممتاز در سال ۱۴۰۰ معرفی شد.

معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان کشور در این آیین، ضمن تبریک هفته‌ی سلامت، اظهار داشت: حوزه‌ی پیشگیری نیازمند سرمایه‌گذاری است.

دکتر روح‌الله داداش‌پور گفت: در دوره‌ی کرونا شرایط متفاوتی را تجربه کردیم و اکنون درک و مدیریت دوران پساکرونا متفاوت خواهد بود.

دکتر داداش‌پور با بیان اینکه در جامعه‌ی ما اصالت خانواده وجود دارد و باید این مهم در مشاوره‌ها لحاظ شود، ادامه داد: استفاده از دانش بومی و در نظر گرفتن زمینه فرهنگی جامعه در مشاوره‌ها باید مد نظر قرار بگیرد. به همین جهت در انتخاب مدیران و مشاوران مراکز دانشگاهی باید افراد متناسب را با در نظر گرفتن زمینه فرهنگی جامعه به کار بگیریم، همچنین با توانمندسازی مشاوران در کنار دانشجویان و مسئولان در این راستا گام برداریم.

در پایان این گردهمایی مرکز مشاوره دانشگاه تهران به عنوان مرکز مشاوره ممتاز کشور سال 1400 با کسب بالاترین امتیاز در بین مراکز مشاوره دانشگاه‌های کشور انتخاب و با دریافت لوح تقدیر و تندیس از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم مورد تقدیر قرار گرفت.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.