دومین نشست تخصصی اولین جشنواره سلامت دانشجویان

۲۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۲ کد : ۲۸۵۷۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۰۷
دومین نشست تخصصی جشنواره ملی سلامت دانشجویان با موضوع جوان، سبک زندگی و روابط موثر به همت مرکز مشاوره دانشگاه تهران و مشارکت دبیرخانه دائمی جشنواره ملی سلامت دانشجویان و با حضور دانشجویان برگزار می‌گردد.

در این رویداد سرکار خانم دکتر زهره عزیزی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، آقایان دکتر علیرضا وجهی معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران و دکتر ابراهیم نعیمی مدیرکل دفتر وزارت علوم تحقیقات فناوری و دکتر محمد کاظم زاده سخنرانی خواهند کرد و موضوعات سخنرانی عبارت است سواد سلامت، ارتباط موثر، فعالیت داوطلبانه دانشجویی در حوزه سلامت روان. اجرای موسیقی زنده، مسابقه، خاطره‌گویی دانشجویان، استندآپ کمدی از دیگر قسمتهای این برنامه است.

   فرصت ها و چالشهای پیش روی کانون های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاههای منطقه یک کشوری با موضوع با حضور دبیران کانون ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

این نشست دو‌شنبه 23 خرداد از ساعت 9 صبح تا 13 در پردیس مرکزی دانشگاه تهران، دانشکدگان علوم، تالار شهید دهشور برگزار خواهد شد.

لینک مستقیم حضور آنلاین:

https://www.skyroom.online/ch/moshavereh99/hamyar.festival


لینک دانلود فایل

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.