همزمان با هفته سلامت روان ؛ مرکز مشاوره شعبه خوابگاههای سطح شهر دانشگاه تهران افتتاح شد

۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۷ کد : ۳۰۹۷۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۸
همزمان با هفته سلامت روان ؛ مرکز مشاوره شعبه خوابگاههای سطح شهر دانشگاه تهران افتتاح شد


مرکز مشاوره شعبه خوابگاههای سطح شهر دانشگاه تهران افتتاح شد

همزمان با هفته سلامت روان، "مرکز مشاوره شعبه خوابگاههای سطح شهر دانشگاه تهران"صبح روز یکشنبه 24 مهرماه سال جاری با حضور دکتر علیرضا وجهی معاون دانشجویی و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران، دکتر محمد علی زارع چاهوکی مدیرکل اداره خوابگاههای دانشگاه تهران، دکتر زهره عزیزی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران و تعدادی از مدیران حوزه معاونت دانشجویی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره دانشگاه تهران، با توجه به اینکه در سنوات گذشته، به دلیل تعداد بالای مراجعین به مرکز مشاوره شعبه مرکزی ،ارائه خدمات درمانی و مشاوره ای با فاصله زمانی طولانی تری به دانشجویان ساکن خوابگاه های سطح شهر ارایه می شد ،از این رو مرکز مشاوره شعبه خوابگاه های سطح شهر با هدف بهینه سازی خدمات و دسترس پذیری آسان تر دانشجویان به خدمات درمانی و مشاوره ای در طبقه اول خوابگاه ضیاء راه اندازی شد.
براساس این گزارش، در این شعبه خدماتی از قبیل روان درمانی، مشاوره تحصیلی، شغلی، خانوادگی و ازدواج ، همچنین مددکاری اجتماعی به دانشجویان ساکن 21 خوابگاه ارائه خواهد شد.
گفتنی است در حاشیه افتتاح این مرکز ،از خوابگاه های ضیاء و عطار نیز بازدید به عمل آمد و در خصوص مسائل و مشکلات دانشجویان گفتگوی صمیمانه انجام شد.
مرکز مشاوره دانشگاه تهران علاوه بر این شعبه جدید ،در تهران دارای ۲ شعبه خوابگاهی دخترانه از جمله شعبه "کوی چمران" و شعبه "کوی فاطمیه" و ۱ شعبه "کوی پسران" می باشد . همچنین در دانشکدگان "ابوریحان"، "کشاورزی و منابع طبیعی"، "فارابی"، "کاسپین" و "فومن" نیز شعبات مرکز مشاوره مستقر هستند.
لازم به ذکر است که مرکز مشاوره، در حال حاضر در تمامی دانشکدگان و دانشکده های دانشگاه تهران ، دفاتر مشاوره و ارتقاء

تحصیلی را راه اندازی کرده که در خصوص مشاوره تحصیلی و مشاوره فردی به دانشجویان ارائه خدمت می کنند.

 

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.