برگزاری همایش‌ خانواده و دانشگاه در پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۷ کد : ۹۴۶۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۶
همایش‌های خانواده و دانشگاه، ویژه خانواده‌های نودانشجویان سال تحصیلی (۹۹-۱۳۹۸) در تاریخ یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ در ۱۷ پردیس و دانشکده دانشگاه تهران به‌طور همزمان برگزار شد.
برگزاری همایش‌ خانواده و دانشگاه در پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران

همایش خانواده و دانشگاه با هدف اصلی افزایش تعامل بین دانشگاه، خانواده و دانشجویان و افزایش پشتیبانی والدین از دانشجویان به منظور سازگاری بهتر آنان با شرایط تحصیل در دانشگاه، حساس سازی ذهنی خانواده نسبت به مختصات زندگی دوران دانشجویی فرزندان و نظارت صحیح بر فرزندان در طول دوران دانشجویی، توسط مرکز مشاوره دانشگاه و با همکاری معاونین دانشجویی و فرهنگی پردیس / دانشکده‌های دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است این همایش جهت خانواده‌های ۱۷ پردیس و دانشکده دانشگاه تهران شامل پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پردیس ابوریحان، پردیس فارابی، پردیس هنرهای زیبا، پردیس علوم دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده مدیریت، دانشکده اقتصاد، دانشکده دامپزشکی، دانشکده حقوق و علوم سیاسی، ‌ دانشکده جغرافیا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، ‌ دانشکده الهیات و معارف اسلامی، و دانشکده تربیت بدنی در ۱۵ محل در دانشگاه تهران‌ برگزار شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.