در جهت تحقق دانشگاه بدون دخانیات

تقدیر از عضو هیات علمی پردیس فنی

۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۲ کد : ۹۷۵۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۶۵
دکتر سعید حبیبا، معاون دانشجوئی دانشگاه از تلاش اثربخش و شایسته این عضو هیات علمی جوان پردیس فنی به جهت بستر سازی برای مشارکت جمعی دانشجویان در تحقق هدف دانشگاه بدون دخانیات و ارتقاء سلامت روان و جسم دانشجویان با اهداء لوح، تقدیر نمود.

درحاشیه جشنواره ایده یابی پیشگیری از دخانیات که به همت دکتر مریم بیطرف، عضو هیآت علمی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، ۲۲ مهرماه ۱۳۹۸ در تالار رجب بیگی پردیس فنی برگزار شد، دکتر سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه از تلاش اثربخش و شایسته این عضو هیأت علمی جوان پردیس فنی به جهت بستر سازی برای مشارکت جمعی دانشجویان درتحقق هدف دانشگاه بدون دخانیات و ارتقا سلامت جسم و روان داشجویان با اهدا لوح، تقدیر نمود.

آقای حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران در این مراسم گفت: «این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که یک عضو جوان هیأت علمی بصورت خود انگیخته و به عنوان دغدغه شخصی به موضوع پیشگیری از مصرف دخانیات در دانشگاه پرداخته که این موضوع شایسته تقدیر است».

لازم به ذکر است مریم بیطرف، فارغ التحصیل دکترای مهندسی عمران از دانشگاه تگزاس و عضو هیأت علمی گروه مهندسی عمران دانشگاه تهران می‌باشد که طرح پژوهشی بنیاد نخبگان خود را با هدف کمک به ارتقا سلامت دانشجویان در زمینه پیشگیری از مصرف دخانیات انتخاب و به تصویب رسانده است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.